Song To Kill A Giant

by Sandra Kalniete (Author)
Buy for $0.00 ExcerptPirms 25 gadiem Latvijas, Igaunijas un Lietuvas cilvēki Amerikas Savienotajās Valstīs apvienoja nācijas Amerikas Savienotajās Valstīs. aicinājums pēc taisnīguma, apstrīdēja padomju milzu.
Šī mierīgā dziedāšanas revolūcija ir satricinājusi pasauli, jo to apdraud precīzi pielāgota pasaules kārtības bipolārā bilance.
Toreiz gandrīz neviens neticēja, ka Baltijas valstīm būs lielāka patstāvība Padomju Savienībā, nemaz nerunājot par to, ka viņi atgūs savu neatkarību.
Baltijas valstu neatkarības kustību panākumi Padomju Savienībā tās dibināšanas laikā un 1991. gadā noveda pie tā sabrukuma.
Kopš Otrā pasaules kara beigām pasaule ir pazīstama, tā neatgriezeniski mainījusies uz visiem laikiem.
Pēc Padomju Savienības sabrukšanas, visās Austrumeiropas un Baltijas valstīs, kuras tika glabātas aiz dzelzs priekškara, pasaules karš beidzot beidzās.
Lai saprastu, kāpēc ir svarīgi izlasīt Sandras Kalnietes grāmatu;
tas stāsta par stratēģiju un taktiku, sarežģītām izvēlēm un kompromisiem, kurus nevar ignorēt.
Latvijas, Lietuvas un Igaunijas kustības veiksmes stāstu var izmantot kā piemēru daudziem miljoniem cilvēku visā pasaulē, kas joprojām vēlas brīvību.
Kopš rakstīšanas grāmatas 2000. gadā Kalniete ir kļuvusi par Latvijas vēstnieku Apvienoto Nāciju Organizācijā, Francijā un UNESCO, viņa valsts ārlietu ministru, pirmo Latvijas pārstāvi Eiropas Komisijā, un 2009. gadā - Eiropas Parlamenta deputātu.
Viņa ir vairāku citu grāmatu autore.
Par šo izdevumu:
Pirmais digitālais izdevums, 2013
Formāts: EPUB
Izmērs: 2,55 MB

Format
EPUB
Protection
DRM Free
Publication date
September 12, 2013
Publisher
Collection
ISBN
9789934842627
File size
2.54 MB
subscribe

About Us

About De Marque Work @ De Marque Contact Us Terms of Use Privacy Policy